See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podstawowego sprzętu informatyki do RON
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podstawowego sprzętu informatyki do RON w podziale na 92 części
Interne Kennung: 2814.7.2025.EB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48820000 Server, 30231300 Bildschirme, 30214000 Arbeitsplätze, 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa notebooków I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków I
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Informacje w zakresie zamówienia opcjonalnego zostały określone w dokumentach zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa notebooków II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków II
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa notebooków III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków III
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa stacji graficznych I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji graficznych I
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa notebooków IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków IV
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych I
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa skanerów dokumentowych I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów dokumentowych I
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa serwerów I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów I
Interne Kennung: Część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa skanerów dokumentowych II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów dokumentowych II
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa notebooków V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków V
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa notebooków VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków VI
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa notebooków VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków VII
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa notebooków VIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków VIII
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa notebooków IX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków IX
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa notebooków X
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków X
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa notebooków XI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków XI
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa notebooków XII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków XII
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa notebooków XIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków XIII
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa notebooków XIV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków XIV
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa notebooków XV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków XV
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa notebooków XVI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków XVI
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych II
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych III
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych IV
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych V
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych VII
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych IX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych IX
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych X
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych X
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych XII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych XII
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych XIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych XIII
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych XIV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych XIV
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych XV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych XV
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF I
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF II
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF III
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF IV
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF V
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF VI
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF VII
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF VIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF VIII
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF IX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF IX
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF X
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF X
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XI
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XII
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XIII
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XIV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XIV
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XV
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XVI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XVI
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XVII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XVII
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XVIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XVIII
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XIX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XIX
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XX
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXI
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXII
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXIII
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXIV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXIV
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXV
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXVI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXVI
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXVII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXVII
Interne Kennung: Część nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXVIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXVIII
Interne Kennung: Część nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXIX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXIX
Interne Kennung: Część nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXX
Interne Kennung: Część nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXI
Interne Kennung: Część nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXII
Interne Kennung: Część nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXIII
Interne Kennung: Część nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXIV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXIV
Interne Kennung: Część nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXV
Interne Kennung: Część nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXVI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXVI
Interne Kennung: Część nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXVII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXVII
Interne Kennung: Część nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXVIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXVIII
Interne Kennung: Część nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXIX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XXXIX
Interne Kennung: Część nr 74
Los: LOT-0075
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XL
Interne Kennung: Część nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XLI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XLI
Interne Kennung: Część nr 76
Los: LOT-0077
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XLII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XLII
Interne Kennung: Część nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XLIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XLIII
Interne Kennung: Część nr 78
Los: LOT-0079
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych SFF XLIV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych SFF XLIV
Interne Kennung: Część nr 79
Los: LOT-0080
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych micro I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych micro I
Interne Kennung: Część nr 80
Los: LOT-0081
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych micro II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych micro II
Interne Kennung: Część nr 81
Los: LOT-0082
Titel: Dostawa notebooków rugged I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków rugged I
Interne Kennung: Część nr 82
Los: LOT-0083
Titel: Dostawa notebooków rugged II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków rugged II
Interne Kennung: Część nr 83
Los: LOT-0084
Titel: Dostawa serwerów II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów II
Interne Kennung: Część nr 84
Los: LOT-0085
Titel: Dostawa serwerów III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów III
Interne Kennung: Część nr 85
Los: LOT-0086
Titel: Dostawa serwerów IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów IV
Interne Kennung: Część nr 86
Los: LOT-0087
Titel: Dostawa serwerów V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów V
Interne Kennung: Część nr 87
Los: LOT-0088
Titel: Dostawa serwerów VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów VI
Interne Kennung: Część nr 88
Los: LOT-0089
Titel: Dostawa serwerów VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów VII
Interne Kennung: Część nr 89
Los: LOT-0090
Titel: Dostawa półek dyskowych I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa półek dyskowych I
Interne Kennung: Część nr 90
Los: LOT-0091
Titel: Dostawa monitorów I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów I
Interne Kennung: Część nr 91
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0092
Titel: Dostawa monitorów II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów II
Interne Kennung: Część nr 92