See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa wyposażenia biurowego i socjalnego: Część 1 – Dostawa i montaż biurek Część 2 – Dostawa i montaż mebli biurowych”
Beschreibung: Podstawa prawna zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki: Zgodnie z przepisem art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego albo przetargu ograniczonego nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zostały odrzucone na podstawie art. 146 ust. 1 pkt 2 albo nie zostały złożone żadne oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub, ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Podstawa faktyczna zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki: Zamawiający przeprowadził postępowanie znak SSM.DZP.200.35.2026 w formie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 i n. ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z 2025r. poz. 620, z późn. zm.) na dostawę i montaż fabrycznie nowego wyposażenia biurowego oraz socjalnego, przeznaczonego do zapewnienia właściwych warunków organizacyjnych i pracy personelu realizującego świadczenia zdrowotne w zakresie kardiologii, w tym diagnostyki, leczenia oraz monitorowania pacjentów z chorobami układu sercowo- naczyniowego, w rozbiciu na następujące części: Część I – Dostawa i montaż foteli biurowych; Część II – Dostawa i montaż mebli biurowych; Część III – Dostawa i montaż biurek; Część IV – Dostawa i montaż szafek szatniowych. Zamawiający dopuścił składanie ofert częściowych na jedną lub więcej części zamówienia. Otwarcie ofert nastąpiło dnia 13.03.2026 r. o godzinie 13:00, w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta dla poszczególnych części, w związku z czym Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp w dniu 24.03.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego wyposażenia biurowego i socjalnego: Część 1 – Dostawa i montaż biurek Część 2 – Dostawa i montaż mebli biurowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe, jakościowe oraz wymagania regulacyjne, został określony w Załączniku nr 1 do zaproszenia dla: Część 1 – dostawa i montaż biurek w ilości 4 szt., Część 2 – dostawa i montaż mebli biurowych w ilości 1 kpl., stanowiące jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.112.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa i montaż biurek
Beschreibung: Podstawa prawna zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki: Zgodnie z przepisem art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego albo przetargu ograniczonego nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zostały odrzucone na podstawie art. 146 ust. 1 pkt 2 albo nie zostały złożone żadne oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub, ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Podstawa faktyczna zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki: Zamawiający przeprowadził postępowanie znak SSM.DZP.200.35.2026 w formie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 i n. ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z 2025r. poz. 620, z późn. zm.) na dostawę i montaż fabrycznie nowego wyposażenia biurowego oraz socjalnego, przeznaczonego do zapewnienia właściwych warunków organizacyjnych i pracy personelu realizującego świadczenia zdrowotne w zakresie kardiologii, w tym diagnostyki, leczenia oraz monitorowania pacjentów z chorobami układu sercowo- naczyniowego, w rozbiciu na następujące części: Część I – Dostawa i montaż foteli biurowych; Część II – Dostawa i montaż mebli biurowych; Część III – Dostawa i montaż biurek; Część IV – Dostawa i montaż szafek szatniowych. Zamawiający dopuścił składanie ofert częściowych na jedną lub więcej części zamówienia. Otwarcie ofert nastąpiło dnia 13.03.2026 r. o godzinie 13:00, w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta dla poszczególnych części, w związku z czym Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp w dniu 24.03.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego wyposażenia biurowego i socjalnego: Część 1 – Dostawa i montaż biurek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe, jakościowe oraz wymagania regulacyjne, został określony w Załączniku nr 1 do zaproszenia dla: Część 1 – dostawa i montaż biurek w ilości 4 szt., stanowiące jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.112.2026/1
Haupteinstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa i montaż mebli biurowych
Beschreibung: Podstawa prawna zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki: Zgodnie z przepisem art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego albo przetargu ograniczonego nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zostały odrzucone na podstawie art. 146 ust. 1 pkt 2 albo nie zostały złożone żadne oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub, ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Podstawa faktyczna zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki: Zamawiający przeprowadził postępowanie znak SSM.DZP.200.35.2026 w formie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 i n. ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z 2025r. poz. 620, z późn. zm.) na dostawę i montaż fabrycznie nowego wyposażenia biurowego oraz socjalnego, przeznaczonego do zapewnienia właściwych warunków organizacyjnych i pracy personelu realizującego świadczenia zdrowotne w zakresie kardiologii, w tym diagnostyki, leczenia oraz monitorowania pacjentów z chorobami układu sercowo- naczyniowego, w rozbiciu na następujące części: Część I – Dostawa i montaż foteli biurowych; Część II – Dostawa i montaż mebli biurowych; Część III – Dostawa i montaż biurek; Część IV – Dostawa i montaż szafek szatniowych. Zamawiający dopuścił składanie ofert częściowych na jedną lub więcej części zamówienia. Otwarcie ofert nastąpiło dnia 13.03.2026 r. o godzinie 13:00, w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta dla poszczególnych części, w związku z czym Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp w dniu 24.03.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego wyposażenia biurowego i socjalnego: Część 2 – dostawa i montaż mebli biurowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe, jakościowe oraz wymagania regulacyjne, został określony w Załączniku nr 1 do zaproszenia dla: Część 2 – dostawa i montaż mebli biurowych w ilości 1 kpl., stanowiące jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.112.2026/2