See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie 21 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33661500 Psycholeptika, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33615100 Insulin, 33662100 Ophthalmika, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33661300 Antiepileptika, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692700 Glucoselösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LEKI 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 1 – LEKI 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
Los: LOT-0002
Titel: LEKI 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 2 – LEKI 2
Los: LOT-0003
Titel: STATYNY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 3 – STATYNY
Los: LOT-0004
Titel: NEUROLEPTYKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 4 –NEUROLEPTYKI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0005
Titel: LEKI PSYCHOTROPOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 5 – LEKI PSYCHOTROPOWE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0006
Titel: LORAZEPAM, LEKI ODURZAJĄCE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 6 – LORAZEPAM, LEKI ODURZAJĄCE
Los: LOT-0007
Titel: AMPUŁKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 7 – AMPUŁKI
Los: LOT-0008
Titel: ANTYBIOTYKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 8 – ANTYBIOTYKI
Los: LOT-0009
Titel: INSULINY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 9 – INSULINY
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0010
Titel: LEKI OCZNE I WZIEWNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 10 – LEKI OCZNE I WZIEWNE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0011
Titel: MAŚCI, PŁYNY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 11 – MAŚCI, PŁYNY
Los: LOT-0012
Titel: LEKI 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 12 – LEKI 3
Los: LOT-0013
Titel: BREXIPRAZOL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 13 – BREXIPRAZOL
Los: LOT-0014
Titel: CARIPRAZYNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 14 – CARIPRAZYNA
Los: LOT-0015
Titel: EMPAGLIFLOZYNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 15 – EMPAGLIFLOZYNA
Los: LOT-0016
Titel: LURAZYDON
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 16 – LURAZYDON
Los: LOT-0017
Titel: LEKI 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 17 – LEKI 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661300 Antiepileptika, 33690000 Varia
Los: LOT-0018
Titel: PALIPERIDONE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 18 – PALIPERIDONE
Los: LOT-0019
Titel: OLANZAPINA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 19 – OLANZAPINA
Los: LOT-0020
Titel: ARYPIPRAZOL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 20 – ARYPIPRAZOL
Los: LOT-0021
Titel: PŁYNY INFUZYJNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 21 – PŁYNY INFUZYJNE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692700 Glucoselösungen