See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH, CHEMIOTERAPII ORAZ LEKU REMDESIVIR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych: 1) stosowanych w ramach programów lekowych oraz 2) stosowanych w ramach chemioterapii 3) stosowanych przeciwwirusowo szczegółowo opisanych w formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku 2A do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba części w niniejszym postępowaniu: 110. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 3. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art. 246 ust. 2 uPzp.
Vorherige Bekanntmachung: 731405-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5
Beschreibung: CZĘŚĆ 5
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnych liczbach określonych w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ, 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia, 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ, 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze.
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ 12
Beschreibung: CZĘŚĆ 12
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ 15
Beschreibung: CZĘŚĆ 15
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ 19
Beschreibung: CZĘŚĆ 19
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ 27
Beschreibung: CZĘŚĆ 27
Los: LOT-0036
Titel: CZĘŚĆ 36
Beschreibung: CZĘŚĆ 36
Los: LOT-0049
Titel: CZĘŚĆ 49
Beschreibung: CZĘŚĆ 49
Los: LOT-0051
Titel: CZĘŚĆ 51
Beschreibung: CZĘŚĆ 51
Los: LOT-0052
Titel: CZĘŚĆ 52
Beschreibung: CZĘŚĆ 52
Los: LOT-0055
Titel: CZĘŚĆ 55
Beschreibung: CZĘŚĆ 55
Los: LOT-0061
Titel: CZĘŚĆ 61
Beschreibung: CZĘŚĆ 61
Los: LOT-0072
Titel: CZĘŚĆ 72
Beschreibung: CZĘŚĆ 72
Los: LOT-0073
Titel: CZĘŚĆ 80
Beschreibung: CZĘŚĆ 80