293814-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków i produktów leczniczych do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków i produktów leczniczych do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach
Beschreibunga) Przedmiotem zamówienia jest na dostawa leków i produktów leczniczych do apteki szpitalnej do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy zgodnie z opisem przedstawionym w pakietach 1-15. Zamawiający wymaga przeliczania wielkości opakowań handlowych, tabletek, tabletki powlekłe, kapsułki do pełnych opakowań w górę. Wszędzie tam, gdzie w Załączniku nr 1 do SWZ, Zamawiający użył znaków towarowych, patentów lub pochodzenia dotyczących produktów farmaceutycznych, Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, gdzie za równoważne zostaną uznane produkty farmaceutyczne, o takim samym składzie chemicznym, które zawierają, taką samą ilość środka leczniczego w takiej samej postaci leku, odpowiadającej tym samym porównywalnym normom, które przeznaczone są do podania tą samą drogą oraz są tak samo dostępne i rozpuszczalne oraz są konfekcjonowane w takiej samej wielkości opakowania. Produkty farmaceutyczne i produkty, które Wykonawca wskazuje, jako równoważne w stosunku do wymienionych w Załączniku nr 1 do SWZ, należy wpisać pogrubioną czcionką lub podkreślić. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 6 września 2001 r., Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2023 r. poz. 605, 650, 1859, 1938 ), wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych
Interne KennungSPZOZ.ZP.242.09.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
BeschreibungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
BeschreibungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
BeschreibungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
BeschreibungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
BeschreibungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
BeschreibungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
BeschreibungPakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
BeschreibungPakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
BeschreibungPakiet 10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11
BeschreibungPakiet 11
LosLOT-0012
TitelPakiet 12
BeschreibungPakiet 12
LosLOT-0013
TitelPakiet 13
BeschreibungPakiet 13
LosLOT-0014
TitelPakiet 14
BeschreibungPakiet 14
LosLOT-0015
TitelPakiet 15
BeschreibungPakiet 15