2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynkach zamawiającego, świadczenia usług sprzątania i utrzymania czystości na terenie zewnętrznym przynależnym do budynków oraz świadczenie usług pielęgnacji zieleni
Beschreibung: świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynkach zamawiającego, świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości na terenie zewnętrznym przynależnym do budynków oraz świadczenie usług pielęgnacji zieleni w następujących lokalizacjach: Kraków, os. Centrum E nr 2 i Kraków, os. Centrum E nr 2a. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku A do SWZ dostępnym na stronie postępowania
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenie usług sprzątania i świadczenie usług pielęgnacji zieleni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynkach zamawiającego, świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości na terenie zewnętrznym przynależnym do budynków oraz świadczenie usług pielęgnacji zieleni w następujących lokalizacjach: Kraków, os. Centrum E nr 2 i Kraków, os. Centrum E nr 2a. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku A do SWZ.
Interne Kennung: ZP-1/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia tożsamych usług tj. usług sprzątania i utrzymania czystości w budynkach w Krakowie os. Centrum E nr 2 i 2a (do 6 miesięcy w ciągu kolejnych 7 miesięcy) oraz usług sprzątania i utrzymania czystości na terenie zewnętrznym przynależnym do budynków oraz usług pielęgnacji zieleni (do 6 miesięcy). Szczegółowy opis w załączniku A do SWZ. Prawo opcji będzie realizowane na zasadach opisanych we wzorze umowy.