See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění licencí produktů SAP vč. PSLE 2024 – 2027
Beschreibung: Veřejná zakázka k uzavření rámcové dohody na zajištění způsobu a podmínek poskytování požadované úrovně služeb podpory ke stávajícím licencím SAP a podmínek pořízení nových licencí SAP a jejich služeb podpory požadované úrovně.
Vorherige Bekanntmachung: 58123-2024
Interne Kennung: N006/23/V00031333
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001