See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem, wdrożenie systemu CIS oraz doposażenie infrastruktury teleinformatycznej
Beschreibung: 1. Zamówienie jest dostawą w rozumieniu definicji ustawy Prawo zamówień publicznych obejmująca zakup, dostawę, instalację przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem, wdrożenie systemu CIS oraz doposażenie infrastruktury teleinformatycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w FORMULARZU TECHNICZNYM oraz w PROJEKCIE UMOWY – stanowiących załączniki do SWZ. Wymienione w załącznikach wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia, niespełnienie ich skutkować będzie odrzuceniem oferty. 3.Zamawiający, działając na podstawie uprawnienia wynikającego z art. 16b ust. 2 ustawy PZP, dopuszcza oferty z udziałem dostaw będących przedmiotem niniejszego postępowania (wszystkie pakiety od 1 do 9) wyłącznie do towaru pochodzącego z państw członkowskich Unii Europejskiej oraz państw trzecich będących stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub innymi umowami międzynarodowymi gwarantującymi na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska. Zamawiający odrzuci ofertę zawierającą przedmiot zamówienia pochodzący z państw trzecich niebędących stronami ww. porozumienia lub umów międzynarodowych, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 90469-2026
Interne Kennung: DZPU.2632.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 48821000 Netzwerkserver, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48610000 Datenbanksysteme, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zakup, dostawę, instalację przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem, wdrożenie systemu CIS oraz doposażenie infrastruktury teleinformatycznej- dot. przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.06.2026-Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zakup, dostawę, instalację przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem, wdrożenie systemu CIS oraz doposażenie infrastruktury teleinformatycznej- dot. serwerów do klastra RDS. Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.06.2026-Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zakup, dostawę, instalację przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem, wdrożenie systemu CIS oraz doposażenie infrastruktury teleinformatycznej- dot. serwerów do systemu kopii bezpieczeństwa. Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.06.2026-Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zakup, dostawę, instalację przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem, wdrożenie systemu CIS oraz doposażenie infrastruktury teleinformatycznej- dot. wirtualizatora do serwerów. Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.06.2026-Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zakup, dostawę, instalację przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem, wdrożenie systemu CIS oraz doposażenie infrastruktury teleinformatycznej- dot. odnowienie licencji dla klastra firewalli. Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.06.2026-Pakiet 6
Haupteinstufung (cpv): 48219100 Gateway-Softwarepaket
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zakup, dostawę, instalację przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem, wdrożenie systemu CIS oraz doposażenie infrastruktury teleinformatycznej- dot. odnowienie licencji systemu EDR. Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.06.2026-Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zakup, dostawę, instalację przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem, wdrożenie systemu CIS oraz doposażenie infrastruktury teleinformatycznej- dot. odnowienie licencji do systemu ochrony poczty email. Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.06.2026-Pakiet 8
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zakup, dostawę, instalację przełączników sieciowych wraz z wyposażeniem, wdrożenie systemu CIS oraz doposażenie infrastruktury teleinformatycznej- dot. odnowienie licencji do systemu wykonywania kopii bezpieczeństwa. Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DZPU.2632.06.2026-Pakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung