See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży identyfikującej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży identyfikującej dla pracowników Zamawiającego, tj. dla drużyn konduktorskich, maszynistów i kasjerów. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia, w tym sposób realizacji zamówienia, został zawarty we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 48886-2025
Interne Kennung: PZP1.240.2890.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18230000 Diverse Oberbekleidung
5. Los
Los: LOT-0001