293988-2026 - Wettbewerb
Polen – Abfallcontainer und -körbe – Dostawa zestawów do selektywnej zbiórki odpadów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawów do selektywnej zbiórki odpadów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i ustawienie na terenie m.st. Warszawy czteromodułowych zestawów koszy do segregacji odpadów (szkło, metale i tworzywa sztuczne, papier, BIO). Zamówienie podzielone jest na 3 części: Część I - wykonanie, dostawa i ustawienie 50 zestawów (otoczenie stacji metra), Część II – wykonanie, dostawa i ustawienie 50 zestawów (główne ciągi piesze, skrzyżowania oraz punkty przesiadkowe), Część III – wykonanie, dostawa i ustawienie 5 zestawów (realizacja projektu z Budżetu Obywatelskiego). Parametry koszy określa „Projekt techniczny kosza” stanowiący załącznik nr 1 do wzorów umów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę maksymalnie na 2 części w konfiguracji I i III część lub II i III część. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: 1. art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp; 2. art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; 3. art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 4. Przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych: 4.1 informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: 1) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Ustawy, 2) art. 108 ust. 1 pkt 4 Ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4.2 oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. 4.3 oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w: 1) oświadczeniu JEDZ, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 Ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 Ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 Ustawy, e) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 2) oświadczeniu dot. art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Interne KennungZOM/KP/23/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa pojemników do selektywnej zbiórki odpadów - otoczenie stacji metra
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i ustawienie na terenie m.st. Warszawy 50 czteromodułowych zestawów koszy do segregacji odpadów (szkło, metale i tworzywa sztuczne, papier, BIO) - otoczenie stacji metra.
Interne KennungCzęść I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa Opcji w następujący sposób: a) wykonanie, dostawę i ustawienie dodatkowych czteromodułowych koszy zgodnych z prototypem; b) Zamawiający szacuje, że liczba dodatkowych czteromodułowych koszy nie będzie wyższa niż 10 zestawów; c) prace zlecone Opcją muszą zostać wykonane nie później niż w terminie określonym w § 2 umowy; d) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z Opcji poprzez przesłanie informacji na e – mail wskazany w § 10 ust. 2 umowy, nie później niż 45 dni od daty zawarcia umowy; e) prace realizowane w ramach Opcji będą rozliczane po cenie jednostkowej określonej w § 4 ust. 2 umowy; f) zlecanie prac będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych prac, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku prac określonych w ust. 1.
LosLOT-0002
TitelDostawa pojemników do selektywnej zbiórki odpadów - główne ciągi piesze, skrzyżowania oraz punkty przesiadkowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i ustawienie na terenie m.st. Warszawy 50 czteromodułowych zestawów koszy do segregacji odpadów (szkło, metale i tworzywa sztuczne, papier, BIO) - główne ciągi piesze, skrzyżowania oraz punkty przesiadkowe.
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelDostawa pojemników do selektywnej zbiórki odpadów - realizacja projektu z Budżetu Obywatelskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i ustawienie na terenie m.st. Warszawy 5 czteromodułowych zestawów koszy do segregacji odpadów (szkło, metale i tworzywa sztuczne, papier, BIO) - realizacja projektu z Budżetu Obywatelskiego.
Interne KennungCzęść III