2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderwijscatalogus
Beschreibung: VISTA college wenst een onderwijscatalogus die curriculumontwikkeling, beheer en publicatie van onderwijsaanbod en/of aanverwante documenten mogelijk maakt. De geraamde waarde is geschat op € 734.800,- exclusief btw voor de gehele looptijd van tien (10) jaar.
Interne Kennung: EOA.2026.INK.7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties