2941-2026 - Wettbewerb
Polen – Scanner – Dostawa sprzętu i oprogramowania do digitalizacji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i oprogramowania do digitalizacji
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania do digitalizacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części IIIa, IIIb, IIIc i IIId SWZ. 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej „PZP”, oraz aktów wykonawczych do niej, o wartości zamówienia równej progowi unijnemu lub większej. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 139 PZP, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o warunkach udziału w postępowaniu oraz podstawach wykluczenia wykonawcy z postępowania należy zapoznać się z postanowieniami SWZ. 6. Na podstawie art. 257 PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. W przypadku wystąpienia ewentualnych rozbieżności pomiędzy treścią Specyfikacji Warunków Zamówienia, a Ogłoszenia o zamówieniu – decydujące znaczenie mają postanowienia SWZ. 8. Przedmiotowe zamówienie zostanie udzielone w ramach projektu Budowa wystawy stałej w Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie - oddziale Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku, dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
Interne KennungZP/27-24/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 80500000 Ausbildung, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 38651000 Fotokameras
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa skanerów 3D wraz z oprogramowaniem.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów 3D wraz z oprogramowaniem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części IIIa SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 80500000 Ausbildung
LosLOT-0002
TitelDostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części IIIb SWZ.
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0003
TitelDostawa sprzętu fotograficznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu fotograficznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części IIIc SWZ.
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 38651000 Fotokameras
LosLOT-0004
TitelDostawa oprogramowania do modyfikacji skanów 3D
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do modyfikacji skanów 3D. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części IIId SWZ.
Interne KennungCzęść 4
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme