See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů: Výzvy v DNS-maso- č.37-45; Výzvy v DNS-různé potravinářské výrobky č.3-5; Výzvy v DNS-zelenina a ovoce č.7-10;Výzva v DNS-pečivo č.1
Beschreibung: Předmětem plnění je nákup potravin (dále jen „Zboží“) dle požadované technické specifikace Zboží včetně dopravy na místa plnění určené zadavatelem.
Vorherige Bekanntmachung: 558477-2023
Interne Kennung: ZSMV-06781/VZ-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem plnění je opakované zadávání VZ v zavedeném DNS na dodávky masa a masných výrobků; zeleniny a ovoce a různých potravinářských výrobků dle aktuálních potřeb jednotlivých útvarů ZSMV. Podrobně bude předmět jednotlivých VZ včetně technických, obchodních a smluvních podmínek vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona. Zadavatel vyzývá k podání nabídek na veřejnou zakázku ty dodavatele, kteří jsou zařazeni v příslušné kategorii "Dodávky masa a masných výrobků", "Dodávky ovoce, zeleniny a výrobků z nich"a "Dodávky různých potravinářských výrobků".
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – maso(ostatní) – Výzva č. 37
Beschreibung: Předmětem plnění je nákup masa (dále jen „Zboží“) dle požadované technické specifikace Zboží včetně dopravy na místa plnění určené zadavatelem.
Interne Kennung: Výzva č.37-maso(ostatní) - ZSMV-01380/VZ-2024
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – maso (kuřecí) – Výzva č. 41
Interne Kennung: Výzva č.41 - ZSMV-01490/VZ-2024
Los: LOT-0002
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – maso(kuřecí a kachní) – Výzva č. 38
Beschreibung: Předmětem plnění je nákup masa (dále jen „Zboží“) dle požadované technické specifikace Zboží včetně dopravy na místa plnění určené zadavatelem
Interne Kennung: Výzva č.38-maso(kuřecí a kachní) - ZSMV-01381/VZ-2024
Los: LOT-0003
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – maso(krůtí) – Výzva č. 39
Interne Kennung: Výzva č.39-maso(krůtí) - ZSMV-1382/VZ-2024
Los: LOT-0004
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – různé potravinářské výrobky – Výzva č. 3
Beschreibung: Předmětem plnění je nákup různých potravinářských výrobků (dále jen „Zboží“) dle požadované technické specifikace Zboží včetně dopravy na místa plnění určené zadavatelem.
Interne Kennung: Výzva č.3-různé potravinářské výrobky - ZSMV-01386/VZ-2024
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0005
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – zelenina+ovoce – Výzva č. 7
Interne Kennung: Výzva č.7 - ZSMV-01141-2/VZ-2024
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – zelenina (loupaná) – Výzva č. 8
Beschreibung: Předmětem plnění je nákup zeleniny (dále jen „Zboží“) dle požadované technické specifikace Zboží včetně dopravy na místa plnění určené zadavatelem.
Interne Kennung: Výzva č.8-zelenina(loupaná)- ZSMV-01388/VZ-2024
Los: LOT-0007
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – různé potravinářské výrobky – Výzva č. 4
Interne Kennung: Výzva č.4 - ZSMV-01437/VZ-2024
Los: LOT-0008
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – maso (ostatní) – Výzva č. 40
Interne Kennung: Výzva č.40 - ZSMV-01489/VZ-2024
Los: LOT-0020
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů–pečivo–výzva č. 1
Beschreibung: Předmětem plnění je nákup pečiva (dále jen „Zboží“) dle požadované technické specifikace Zboží včetně dopravy na místa plnění určené zadavatelem.
Interne Kennung: Výzva č.1-ZSMV-1585/VZ-2024
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0010
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – maso (krůtí a kachní) – Výzva č. 42
Interne Kennung: Výzva č.42 - ZSMV-01491/VZ-2024
Los: LOT-0013
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – maso(ostatní) – Výzva č. 43
Interne Kennung: Výzva č.43 - ZSMV-01559/VZ-2024
Los: LOT-0015
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – maso(kuřecí a kachní) – Výzva č. 44
Interne Kennung: Výzva č.44 - ZSMV-01560/VZ-2024
Los: LOT-0016
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů – maso(krůtí) – Výzva č. 45
Interne Kennung: Výzva č.45 - ZSMV-01561/VZ-2024
Los: LOT-0017
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů–zelenina+ovoce–Výzva č.9
Interne Kennung: Výzva č.9 - ZSMV-01562/VZ-2024
Los: LOT-0018
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů–zelenina(loupaná)–Výzva č.10
Beschreibung: Předmětem plnění je nákup zeleniny a ovoce (dále jen „Zboží“) dle požadované technické specifikace Zboží včetně dopravy na místa plnění určené zadavatelem.
Interne Kennung: Výzva č.10 - ZSMV-01298/VZ-2024
Los: LOT-0019
Titel: DNS-dodávky potravin a nápojů–různé potravinářské výrobky–Výzva č.5
Interne Kennung: Výzva č.5 - ZSMV-01579/VZ-2024