2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skenovací elektronový mikroskop s vysokým rozlišením a s analýzou prvkového a fázového složení a krystalografické orientace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka skenovacího elektronového mikroskopu (SEM) s detektory EDS a EBSD k povrchové analýze pevných látek s mikro- až nanometrovým rozlišením umožňujícího charakterizaci morfologie a mikrostruktury, prvkového a fázového složení a krystalografické orientace ve vodivých i nevodivých vzorcích.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38511000 Elektronenmikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1