2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: Het leveren van eindejaargeschenken volgens het keuzeconcept. De aanleiding voor het doorlopen van de aanbestedingsprocedure is dat de vorige overeenkomst verlopen is. Door het groeien van het medewerkersbestand, is een Europese procedure noodzakelijk geworden. Het aantal eindejaarsgeschenken zal per jaar gebaseerd worden op het dan huidige medewerkersbestand. Ter illustratie: het medewerkersbestand op 16 april 2025 zou 1.775 geschenken met een budget van €60,- inclusief btw per medewerker/geschenk en 80 stuks ter waarde van €30,- inclusief btw per medewerker/geschenk geven;
Interne Kennung: CB20250021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: VRNHN heeft gekozen voor een Europese openbare procedure. VRNHN acht de keuze voor een openbare procedure proportioneel aan de hand van het aantal –te verwachten- Inschrijvingen en de omvang van de opdracht, waarbij de waarde boven de Europese aanbestedingsdrempel uitstijgt.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: eindejaarsgeschenken
Beschreibung: Één perceel, zie offerteleidraad. Het aantal eindejaarsgeschenken zal per jaar gebaseerd worden op het dan huidige medewerkersbestand. Ter illustratie: het medewerkersbestand op 16 april 2025 zou 1.775 geschenken met een budget van €60,- inclusief btw per medewerker/geschenk en 80 stuks ter waarde van €30,- inclusief btw per medewerker/geschenk geven;
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties.