See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce a stavební úpravy městského plaveckého bazénu v Liberci
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je realizace komplexní rekonstrukce objektu Městského plaveckého bazénu v Liberci.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Rekonstrukce a stavební úpravy městského plaveckého bazénu v Liberci