See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/43 Hradec nad Svitavou – Lačnov, ZBV 176 ZL 4, SO 101 Přeložka silnice I/43
Beschreibung: Obchvat je veden východně od města Svitavy v úseku od křižovatky silnic I/43 a II/366 u obce Hradec n. Svitavou po křižovatku silnic I/43 a I/35 u části Lačnov Předmětem zakázky je realizace stavby I/43 Hradec nad Svitavou - Lačnov, která je přeložkou silnice I/43 - obchvatem města vedoucí východně od města Svitavy v úseku od křižovatky silnic I/43 x II/366 u obce Hradec nad Svitavou po křižovatku silnic I/43 x I/35 u části Lačnov města Svitavy v Pardubickém kraji. Rozprostírá se přes území pěti katastrálních území, a to: Hradec nad Svitavou, Čtyřicet Lánů, Svitavy - předměstí, Moravský Lačnov a Opatovec. Přeložka silnice je navržena jako dvoupruhová, směrově nerozdělená silnice I. třídy v návrhové kategorii S 11,5/70 v délce necelých 9,5 km. Součástí stavby je ÚK se silnicí II/366, MÚK se silnicí III/0436, dvě okružné křižovatky se silnicemi I/34 a I/35, osm silničních mostů, přeložky silnic nižších tříd, přeložky inženýrských sítí a protihlukové stěny.
Interne Kennung: 11PT-00266
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Skutečně provedené práce dle LVV vycházející z geodetických protokolů. • Na základě upřesnění tříd těžitelnosti v zářezech dochází k ponížení položky 12383. • Vzhledem ke zvýšení množství násypového materiálu ze stavby na úkor nakupovaného materiálu dochází k upřesnění položek 12573, 12573.x, 17120.a, 17120.b, 17111, 17180 • Dochází k upřesnění položky trativodů v třídě těžitelnosti I. na základě geodetického zaměření a odečtené množství pro trativody v tř. tež. III. Změna se týká položky 21264. • Dochází k odečtu propustku DN 600, který je v RDS vykázán v SO 124. Změna se týká položek 451314, 452125, 9183D2. • Dochází k upřesněná dlažeb z LK, položka 465512 byla naddimenzována. • Dochází k navýšení položky 56330. V PDPS nebyla započítána proměnná tloušťka ŠD, jelikož na této konstrukční vrstvě dochází ke změně příčného sklonu ze 3 % na 2,5 %. Dále nebyla v PDPS započítána snížená vrstva ŠD pod zemní krajnicí zajišťující odvodnění pláně. • Na základě přechozích změn dochází k odečtu položky 56210. • Bylo upřesněno množství absorpčních koncovek. Změna se týká položky 913R1 • Bylo upřesněno proříznutí asf. krytu. Změna se týká položky 919112. • Na základě geodetického zaměření byly dopřesněny zemní práce, konstrukční vrstvy, odvodňovací žlaby. Změna se týká položek 12373.a, 12373.b, 12393, 17131.N, 18110, 18232, 21461C, 289971, 572214, 574P31, 574D78, 574D88, 5721.R, 93532. • V návaznosti na předchozí změnu č. 82, 144 a 153 bylo doměřeno množství položky 12891 pro svahy zářezů v třídě těžitelnosti III a dno odkopávky pro odvodňovací příkopy. V rámci odkopů kubatury zářezu byla odtěžena hrubá kubatura skalního masivu, kterou bylo nutné dodatečně dolámat na projektovanou úroveň v průměrně tloušťce 10 cm. • Na základě doložení závěrečné bilance zemních prací dochází k upřesnění množství položky 014101.R1
Interne Kennung: 11PT-002666