2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych dla potrzeb Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Olsztynie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych dla Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BP-DZP.2623.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi (będącego częścią zamówienia, którego wartość wyrażona w złotych przekracza równowartość kwoty 750 000 euro, stanowiącą przedmiot odrębnego – niniejszego postępowania), prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą lub ustawą Pzp, w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy w związku z art. 359 pkt. 1 ustawy. Zgodnie z art. 360 ustawy Pzp, Zamawiający, udzielając zamówień, o których mowa w art. 359 pkt 1, może nie stosować przepisów ustawy dotyczących min: minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi (będącego częścią zamówienia, którego wartość wyrażona w złotych przekracza równowartość kwoty 750 000 euro, stanowiącą przedmiot odrębnego – niniejszego postępowania), prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą lub ustawą Pzp, w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy w związku z art. 359 pkt. 1 ustawy.