29428-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Essensgutscheine – Systém zaměstnaneckých benefitů – stravenky a volnočasové poukázky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystém zaměstnaneckých benefitů – stravenky a volnočasové poukázky
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění služby benefitního systému, zahrnující dodávky stravenek a volnočasových poukázek dle aktuálních potřeb zadavatele, včetně souvisejících podpůrných služeb, které zahrnují zejména: a) zavedení, provoz, údržba a podpora benefitního systému, b) dodávky elektronických karet, stravenek a poukazů v elektronické podobě, c) zajištění a udržování sítě partnerů, u nichž je možné stravenky a poukazy využívat, d) průběžné poskytování informací o síti partnerů ve smyslu předchozího bodu, e) zajištění čerpání stravenek a poukazů prostřednictvím bezkontaktních karet, f) evidence uživatelů stravenek a poukazů a čerpání stravenek a poukazů.
Interne KennungVZ00446
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79990000 Verschiedene Dienstleistungen für Unternehmen
5. Los
LosLOT-0001