2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Revitalizace Regionální knihovny Teplice (přestavba podkroví pro nové aktivity)“
Beschreibung: Veřejná zakázka je rozdělena na části ve smyslu ustanovení § 101 zákona. Každá z částí bude posuzována a hodnocena samostatně. Dodavatel může podat nabídku na každou část, ale i na některé z částí této veřejné zakázky. Část A) Stavební práce Část B) Dodávky vybavení interiéru Část C) ICT vybavení Stavební práce a dodávky jsou blíže specifikovány v projektové dokumentaci a v dalších přiložených dokumentech, která jsou přílohou této zadávací dokumentace (viz příloha č. 5a, 5b, 5c této ZD).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Revitalizace Regionální knihovny Teplice (přestavba podkroví pro nové aktivity)“ - Část A) Stavební práce
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou stavební práce včetně všech souvisejících prací a dodávek. Stavební úpravy směřují především k využití podkroví pro provoz oddělení pro děti a další aktivity. Spočívají ve výstavbě nového výtahu a schodiště pro zpřístupnění podkroví a vybudování a rekonstrukcích sociálního zázemí ve všech podlažích. V podkroví budou provedeny nezbytné statické úpravy, zateplení střechy včetně položení nové střešní krytiny a obkladu SDK konstrukcí, osazení ateliérových oken za balustrádou a v původních místech či posunutých místech výlezových otvorů, vytvoření nových vinylových podlah. Vybudována bude také vzduchotechnika, napojení objektu na kanalizaci a provedeny další opravy. Označené dveře budou včetně zárubní s požární odolností. Výtahová šachta je z důvodů zatížení navržená zděná z betonových bednících dílců, vyztužená a vylitá betonem. Je navržena s mělkou prohlubní a nízkým nadjezdem. Schodiště do podkroví bude ocelové, přebetonované s sdk podhledem. Zábradlí bude historické kované. Nové příčky hygienických zařízení budou sdk, s keramickými obklady, podlahy budou z keramických dlaždic. Čelní stěna záchodů v přízemí bude původní dřevěná, bude nutné ji otočit. Stávající dveře vedoucí do ČCHÚC musí být po celém obvodu dveřního křídla kromě prahové spáry doplněny požárním těsněním a musí být doplněny samozavírači. Stavební práce jsou blíže specifikovány v projektové dokumentaci, která je přílohou této zadávací dokumentace (viz příloha č. 5a této ZD).
Interne Kennung: LOT-0001