See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja i poprowadzenie trzydniowych szkoleń.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi organizacji i poprowadzeniu jedenastu, odrębnych, trzydniowych szkoleń w trybie stacjonarnym. 2.Zamówienie jest podzielone na trzy części. Część I – Kompleksowa organizacja i poprowadzenie pięciu trzydniowych szkoleń pn. „Podniesienie poziomu bezpieczeństwa osobistego pracowników socjalnych podczas wykonywania czynności zawodowych”. Część II – Kompleksowa organizacja i poprowadzenie trzech trzydniowych szkoleń pn. „Skuteczna komunikacja w trudnych sytuacjach w pracy z rodziną – rozwiązywanie konfliktów z elementami mediacji”. Część III – Kompleksowa organizacja i poprowadzenie trzech trzydniowych szkoleń pn. „Diagnoza rodziny. Tworzenie planu pracy z rodziną oraz planu pomocy dziecku, jako skuteczne narzędzie pracy”.
Interne Kennung: ZP.272.1.44.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa organizacja i poprowadzenie pięciu trzydniowych szkoleń pn. „Podniesienie poziomu bezpieczeństwa osobistego pracowników socjalnych podczas wykonywania czynności zawodowych”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i poprowadzenie pięciu trzydniowych szkoleń pn. „Podniesienie poziomu bezpieczeństwa osobistego pracowników socjalnych podczas wykonywania czynności zawodowych”.
Interne Kennung: ZP.272.1.44.2025 - część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i poprowadzenie trzech trzydniowych szkoleń pn. „Skuteczna komunikacja w trudnych sytuacjach w pracy z rodziną – rozwiązywanie konfliktów z elementami mediacji”.
Interne Kennung: ZP.272.1.44.2025 - część II
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowa organizacja i poprowadzenie trzech trzydniowych szkoleń pn. „Diagnoza rodziny. Tworzenie planu pracy z rodziną oraz planu pomocy dziecku, jako skuteczne narzędzie pracy”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i poprowadzenie trzech trzydniowych szkoleń pn. „Diagnoza rodziny. Tworzenie planu pracy z rodziną oraz planu pomocy dziecku, jako skuteczne narzędzie pracy”.
Interne Kennung: ZP.272.1.44.2025 - część III