2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej tj. 15 łóżek intensywnej opieki medycznej z wyposażeniem, 6 kardiomonitorów wraz z centralą monitorującą i wyposażeniem dla Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania zakupowego jest 15 łóżek intensywnej opieki medycznej z wyposażeniem, 6 kardiomonitorów wraz z centralą monitorującą i wyposażeniem dla potrzeb oddziału internistyczno- kardiologicznego dla Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi zgodnie ze szczegółowym opisem wymaganych parametrów technicznych aparatury medycznej objętej zamówieniem, którą Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, zamontować/zainstalować oraz uruchomić.
Interne Kennung: 5/ZP/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Łóżko do intensywnej terapii wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania zakupowego jest 15 łóżek intensywnej opieki medycznej z wyposażeniem dla potrzeb oddziału internistyczno- kardiologicznego dla Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Kardiomonitory wraz z centralą monitorującą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania zakupowego jest 6 kardiomonitorów wraz z centralą monitorującą i wyposażeniem dla potrzeb oddziału internistyczno- kardiologicznego dla Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi zgodnie ze szczegółowym opisem wymaganych parametrów technicznych aparatury medycznej objętej zamówieniem, którą Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, zamontować/zainstalować oraz uruchomić.