2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace (DSP-DI) "Rekonstrukce přednádražního prostoru u ŽST Kutná Hora hl. n.“
Beschreibung: Zpracování projektové dokumentace ve stupni pro povolení stavby dopravní infrastruktury (DSP-DI) a to v rozsahu § 158 zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, dále v rozsahu vyhlášky č. 227/2024 Sb. (o rozsahu a obsahu projektové dokumentace staveb dopravní infrastruktury). Včetně inženýringu stavby. Dále zadavatel požaduje zajištění všech potřebných rozhodnutí včetně nabytí právní moci a zajištění jiných opatření orgánů veřejné správy či jiných úkonů umožňujících realizaci záměru pod názvem “Rekonstrukce přednádražního prostoru u ŽST Kutná Hora hl. n. a Parkoviště P+R Kutná Hora – Malín“ (dále též „stavba“)
Interne Kennung: P25V00000056
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka na služby je vzhledem k předpokládané hodnotě plnění zadávána formou otevřeného řízení dle § 56 Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71311210 Beratung im Bereich Straßenbau, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71311210 Beratung im Bereich Straßenbau
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje právo požadovat po zhotoviteli provedení dalších prací a dodávek v předmětu díla nezahrnutých, které je zhotovitel povinen na základě výzvy objednatele za úhradu provést a ve vztahu k této změně uzavřít dodatek k této smlouvě. . O těchto změnách odsouhlasených oběma smluvními stranami bude uzavřen dodatek smlouvy, nebude-li dohodnuto jinak. Touto kontrolou není dotčena odpovědnost objednatele za správnost předané dokumentace