See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do diagnostyki i leczenia onkologicznego, cz. II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do diagnostyki i leczenia onkologicznego, cz. II.
Interne Kennung: ZP/11/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33192230 Operationstische
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa diatermii chirurgicznej
Beschreibung: Dostawa diatermii chirurgicznej - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa 4 sztuk kardiomonitorów.
Beschreibung: Dostawa 4 sztuk kardiomonitorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Kolumna laparoskopowa
Beschreibung: Kolumna laparoskopowa- 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa kriostatu wolnostojącego
Beschreibung: Dostawa kriostatu wolnostojącego - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawa lampy operacyjnej dwuczaszowej
Beschreibung: Dostawa lampy operacyjnej dwuczaszowej - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych i foteli do chemioterapii.
Beschreibung: Dostawa łóżek szpitalnych elektrycznych i foteli do chemioterapii - łącznie 14 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Zestaw 6 sztuk pomp infuzyjnych (4 szt.) ze stacjami dokującymi.
Beschreibung: Zestaw 6 sztuk pomp infuzyjnych ze stacjami dokującymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Dostawa 2 sztuk respiratorów
Beschreibung: Dostawa 2 sztuk respiratorów - 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Stanowisko do znieczulenia
Beschreibung: Stanowisko do znieczulenia (po 1 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Dostawa witryny chłodniczej
Beschreibung: Dostawa witryny chłodniczej - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Dostawa zestawu narzędzi chirurgicznych
Beschreibung: Dostawa zestawu narzędzi chirurgicznych - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Dostawa zestawu narzędzi laparoskopowych
Beschreibung: Dostawa zestawu narzędzi laparoskopowych – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Wyposażenie medyczne i niemedyczne (w tym meblowe) Bloku Operacyjnego
Beschreibung: Wyposażenie medyczne i niemedyczne (w tym meblowe) Bloku Operacyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 13