See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i STWiORB wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn. Rewitalizacja centrum Myszkowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn. Rewitalizacja centrum Myszkowa.
Interne Kennung: ZP.271.30.2020.JG
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiot zamówienia winien zostać wykonany na podstawie nagrodzonej pracy konkursowej, która otrzymała I. nagrodę w konkursie SARP nr 994. Na realizację przedmiotu zamówienia składają się: 1) wykonanie kompletnej wielobranżowej koncepcji uwzględniającej podział zadania inwestycyjnego na etapy (obszary), opracowywanej w oparciu o wybraną w konkursie koncepcję architektoniczną rewitalizacji centrum Myszkowa z uwzględnieniem zaleceń pokonkursowych Sądu konkursowego, oraz zaleceń zamawiającego – I stadium; 2) wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych w oparciu o zaakceptowaną przez zamawiającego kompletną koncepcję wielobranżową z uwzględnieniem podziału na poszczególne etapy (obszary) zamierzenia budowlanego, w sposób umożliwiający użytkowanie tych obiektów zgodnie z przeznaczeniem przewidzianym w projekcie zagospodarowania terenu, objętym jedną decyzją o pozwoleniu na budowę, zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo budowlane i innymi obowiązującymi przepisami, wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa uzgodnień branżowych, opinii, zezwoleń, decyzji administracyjnych wymaganych przepisami prawa, w tym decyzji o pozwoleniu na budowę – II. stadium; 3) sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaną wielobranżową dokumentacją projektowo-kosztorysową i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych podczas realizacji robót budowlanych. W ramach ww. dokumentacji projektowo-kosztorysowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót należy zaprojektować kompleksowe zagospodarowanie terenu centrum miasta Myszkowa (ograniczonego drogami w pl. Dworcowy, ul. PCK, ul. Kwiatkowskiego, ul. Słowackiego, ul. Kościuszki, ul. Pułaskiego, ul. 3 Maja, ul. 1 Maja), jako głównej przestrzeni publicznej miasta, w szczególności: zaprojektowanie układu komunikacyjnego (w tym budowy dróg publicznych wraz z budową i przebudową infrastruktury), miejsc postojowych, małej architektury, oświetlenia, ukształtowania i odwodnienia terenów oraz zieleni, oraz przebudową budynku dawnego dworca autobusowego zlokalizowanego na działce o numerze ewidencyjnym 8814/29 i budową budynku usługowego zlokalizowanego na działce o numerze ewidencyjnym 5933/3. Ww. dokumentacja i specyfikacje winny obejmować wszystkie opisane elementy w nagrodzonej pracy konkursowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do niniejszego zaproszenia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation