See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe świadczenie usługi utrzymania czystości.
Beschreibung: Kompleksowe świadczenie usługi utrzymania czystości, w budynkach administracyjnych, dydaktycznych oraz w Domach Studenta Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz weryfikacja jakościowo-ilościowa stanu majątku w salach dydaktycznych
Vorherige Bekanntmachung: 156973-2026
Interne Kennung: RA-ZP.2611.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe świadczenie usługi utrzymania czystości
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia kompleksowe świadczenie usługi utrzymania czystości, w budynkach administracyjnych, dydaktycznych oraz w Domach Studenta Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz weryfikacja jakościowo-ilościowa stanu majątku w salach dydaktycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste