2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Niemodlin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych, budowlanych i rozbiórkowych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Niemodlin oraz wyposażenie w pojemniki, a także wywóz odpadów i obsługa PSZOK.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych, budowlanych i rozbiórkowych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Niemodlin oraz wyposażenie w pojemniki, a także wywóz odpadów i obsługa PSZOK. 2. Szczegółowy opis oraz obowiązki i zakres prac został określony w Części III SWZ, tj. w Opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami nr 1, 2, 3, 4 i 5, a także we wzorze umowy stanowiącym Część II SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak