2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług hotelarskich w hotelach co najmniej 4-gwiazdkowych na terenie Wrocławia oraz Województwa Dolnośląskiego na potrzeby samorządu województwa dolnośląskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarskich w hotelach co najmniej 4-gwiazdkowych na terenie Wrocławia oraz Województwa Dolnośląskiego na potrzeby samorządu województwa dolnośląskiego, zgodnie z Projektem umowy, który stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.24.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0001