2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bioremediacja z napowietrzaniem zbiorników wodnych - w ramach projektu zielono -niebieskie Bartoszyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Bioremediacja z napowietrzaniem zbiorników wodnych - w ramach projektu zielono -niebieskie Bartoszyce. 2. W ramach postepowania przetargowego Wykonawca wykona bioremediacje biologiczną z napowietrzaniem mikropęcherzykowym i wycinkę roślinności 3 szt. zbiorników wodnych tj. jeziorka Mleczarskiego, jeziorka Bartbetowskiego oraz zbiornika wodnego pod nazwą „Serce w Parku Elizabeth” w Bartoszycach o łącznej powierzchni 6,9707 ha. 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Wycinkę roślinności zanurzonej z dna jeziorka Mleczarskiego, jeziorka Bartbetowskiego oraz zbiornika wodnego pod nazwą „Serce w Parku Elizabeth”. 2) Przeprowadzenie dwuletniego cyklu bioremediacji mikrobiologicznej in situ z napowietrzaniem. 3) Przeprowadzenie pomiarów ilości mułu oraz badania monitoringu stanu wody po ok. 12 miesiącach od przeprowadzenia dwuletniego cyklu bioremediacji. 4. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku nr 11 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZPP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90913100 Tankreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112320 Landgewinnungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001