29453-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Tischcomputer – HW a SW pro zpracování dat II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHW a SW pro zpracování dat II.
BeschreibungPředmět plnění této veřejné zakázky je dodávka hardwaru – 2 ks výkonných pracovních stanic a 1 ks softwaru pro zpracování multispektrálních snímků a 3 ks softwaru pro zpracování RGB snímků z optické kamery a snímků z radiometrické termální kamery metodou fotogrammetrie a videogrammetrie (videogrammetrie pro záznam v RGB spektru), a 1 ks softwaru pro zpracování bodových mračen z laserového skenování nebo zpracovaných fotogrammetrickou metodou s požadavkem na plnou kompatibilitu se stávajícím vybavením ČIŽP a sjednocení pracovních postupů v rámci organizace. V rámci plnění je požadováno zajištění softwarové podpory po dobu 4 let od aktivace licencí. Bližší popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v Technické specifikace a cenové tabulce, která tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace a současně přílohu č. 1 smlouvy. Popis současného stavu: • požadavky se vztahují na v současnosti používané senzory a bezpilotní systémy ČIŽP • kompatibilita software s bezpilotním systémem DJI Matrice 300 RTK – kamera Zenmuse P1 (24 a 35 mm objektiv), kamera Zenmuse H20T a laserový skener Zenmuse L1 a DJI Mavic2PRO • kompatibilita s WIN11 Software musí mít plnou přímou kompatibilitu (obousměrnou) se stávajícím vybavením užívaným ČIŽP pro sběr dat v terénu, z důvodu sjednocení pracovních postupů v rámci organizace. Výstupní data ze stávajícího softwaru musejí být nativně přenositelná do poptávaného hardwaru a softwaru.
Interne Kennung52-25 HW a SW pro zpracování dat II.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48326100 Digitales Abbildungssystem
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenANO. Zadavatel si s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Podmínkou pro změnu dodavatele je: a) ukončení uzavřené smlouvy na veřejnou zakázku s výjimkou ukončení ze strany zadavatele bez udání důvodu a b) následné uzavření smlouvy s dodavatelem, který se podle hodnocení umístil na druhém místě (popř. dalším v pořadí, nebude-li smlouva s předchozím dodavatelem, z důvodu na straně dodavatele, uzavřena) a u kterého bude zadavatelem posouzena jeho nabídka postupem a v rozsahu jako u původně vybraného dodavatele.