294584-2026 - Wettbewerb
Polen – Anlegen von Rasen – Świadczenie usług polegających na koszeniu trawy i przycinaniu żywopłotów na gruntach stanowiących własność Gminy Wrocław
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług polegających na koszeniu trawy i przycinaniu żywopłotów na gruntach stanowiących własność Gminy Wrocław
BeschreibungWykonanie usług polegających na koszeniu trawy i przycinaniu żywopłotów wraz z uporządkowaniem terenu i zagospodarowaniem odpadów zielonych oraz zebraniem nieczystości na gruntach stanowiących własność Gminy Wrocław w rejonach C, D, E, J, K, L, M i N. Przedmiot zamówienia obejmuje w czasie trwania umowy w strefie II rozumianej jako poza centrum Wrocławia, maksymalnie: a) koszenia trawy na nieruchomościach o łącznej powierzchni 2 820 000 m2 - w terminach i obszarach każdorazowo określonych w zleceniu, b) przycinania żywopłotów na nieruchomościach o łącznej długości żywopłotów 150 000 mb – w terminach i długościach na obszarach każdorazowo określonych w zleceniu. Ponadto Zamawiający w trakcie trwania umowy może zlecić wykonanie dodatkowego koszenia traw/przycinania żywopłotów: a) maksymalna powierzchnia traw do koszenia w ramach dodatkowych zleceń – 75 000 m2, b) maksymalna długość żywopłotów do przycinania w ramach dodatkowych zleceń – 2 500 mb Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 10 do SWZ. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungWM/PN/184/2026/G
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensDziałając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, w związku z wystąpieniem należycie uzasadnionej pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, Zamawiający skraca termin składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zentrale Elemente des VerfahrensW związku z zastosowaniem przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
LosLOT-0002
TitelŚWIADCZENIE USŁUG POLEGAJĄCYCH NA KOSZENIU TRAWY I PRZYCINANIU ŻYWOPŁOTÓW NA GRUNTACH STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY WROCŁAW
BeschreibungWykonanie usług polegających na koszeniu trawy i przycinaniu żywopłotów wraz z uporządkowaniem terenu i zagospodarowaniem odpadów zielonych oraz zebraniem nieczystości na gruntach stanowiących własność Gminy Wrocław w rejonach C, D, E, J, K, L, M i N. Przedmiot zamówienia obejmuje w czasie trwania umowy w strefie II rozumianej jako poza centrum Wrocławia, maksymalnie: a) koszenia trawy na nieruchomościach o łącznej powierzchni 2 820 000 m2 - w terminach i obszarach każdorazowo określonych w zleceniu, b) przycinania żywopłotów na nieruchomościach o łącznej długości żywopłotów 150 000 mb – w terminach i długościach na obszarach każdorazowo określonych w zleceniu. Ponadto Zamawiający w trakcie trwania umowy może zlecić wykonanie dodatkowego koszenia traw/przycinania żywopłotów: a) maksymalna powierzchnia traw do koszenia w ramach dodatkowych zleceń – 75 000 m2, b) maksymalna długość żywopłotów do przycinania w ramach dodatkowych zleceń – 2 500 mb; Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 10 do SWZ. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 3 do SWZ.