294606-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowej dla potrzeb realizacji zadania pn. „Przeciwdziałanie podtopieniom w zlewniach T, W, Z oraz Z1 w Tychach wraz z uwzględnieniem zielono-błękitnej infrastruktury”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej dla potrzeb realizacji zadania pn. „Przeciwdziałanie podtopieniom w zlewniach T, W, Z oraz Z1 w Tychach wraz z uwzględnieniem zielono-błękitnej infrastruktury”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wielobranżowej dla potrzeb realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przeciwdziałanie podtopieniom w zlewniach T, W, Z oraz Z1 w Tychach wraz z uwzględnieniem zielono-błękitnej infrastruktury” w oparciu o „Koncepcję spójnego projektu przeciwdziałania podtopieniom w zlewniach T, W, Z oraz Z1 w Tychach z uwzględnieniem zielono-błękitnej infrastruktury” (opracowanie wrzesień 2025 r.) i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungPZP.271.22.2026.AM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelTW_01 - Przebudowa układu kanalizacji przed wylotem ze zlewni TW. Rozszczelnienie nawierzchni miejsc postojowych wraz budową zbiornika otwartego biofiltracyjnego przy ul. Nad Jeziorem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wielobranżowej w oparciu o „Koncepcję spójnego projektu przeciwdziałania podtopieniom w zlewniach T, W, Z oraz Z1 w Tychach z uwzględnieniem zielono-błękitnej infrastruktury” (opracowanie wrzesień 2025 r.) i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungPZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
LosLOT-0002
TitelTW_02 - Rozszczelnienie nawierzchni miejsc postojowych wraz z budową zbiorników retencyjnych przy ul. Nad Jeziorem
Interne KennungPZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelTW_03 - Budowa zbiornika retencyjnego przy ul. Paprocańskiej
Interne KennungPZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelTW_04 - Rozszczelnienie nawierzchni miejsc postojowych wraz z budową zbiornika retencyjnego przy ul. Lwa Tołstoja
Interne KennungPZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelTW_05 - Rozszczelnienie nawierzchni miejsc postojowych wraz z budową zbiornika retencyjnego przy ul. Lwa Tołstoja
Interne KennungPZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZZ1_01 - Budowa ogrodu deszczowego ze zbiornikiem półsuchym przy ul. Alfonsa Zgrzebnioka
Interne KennungPZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZZ1_02 - Budowa zbiornika retencyjnego do minimalizacji wylewów i zbiornika gromadzącego wody do powtórnego wykorzystania pod terenem boiska przy ul. Alfonsa Zgrzebnioka
Interne KennungPZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZZ1_03 - Budowa zbiornika retencyjnego przy ul. Władysława Sikorskiego
Interne KennungPZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZZ1_04 - Budowa zbiorników retencyjnych przy ul. Zbożowej i ul. Zacisze
Interne KennungPZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZZ1_05 - Budowa zbiornika retencyjnego z odpływem na pompie przy ul. Władysława Sikorskiego
Interne KennungPZP.271.22.2026.AM_Zadanie nr 10