2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ratownictwo Medyczne - rejon operacyjny 04/01 województwo kujawsko-pomorskie konkurs ofert
Beschreibung: 1. Świadczenia udzielane przez podstawowe dwuosobowe zespoły ratownictwa medycznego. 2. Świadczenia udzielane przez podstawowe trzyosobowe zespoły ratownictwa medycznego. 3. Świadczenia udzielane czasowo przez podstawowe dwuosobowe zespoły ratownictwa medycznego. 4. Świadczenia udzielane przez motocyklowa jednostkę ratunkową. 5. Świadczenia udzielane przez specjalistyczne zespoły ratownictwa medycznego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ratownictwo medyczne Rejon operacyjny 04/01 województwo kujawsko-pomorskie konkurs ofert