See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi w zakresie przygotowania, konfiguracji, udostępnienia oraz utrzymania systemu do obsługi, tworzenia i gromadzenia danych w Elektronicznej Karcie Obserwacji Klinicznej (eCRF) wraz z modułem IWRS na potrzeby badania klinicznego INFERRCT dla Instytutu Chorób Serca Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej usługi w zakresie przygotowania, konfiguracji, udostępnienia oraz utrzymania systemu do obsługi, tworzenia i gromadzenia danych w Elektronicznej Karcie Obserwacji Klinicznej (eCRF) wraz z modułem IWRS na potrzeby badania klinicznego INFERRCT dla Instytutu Chorób Serca Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
Interne Kennung: AZP-260-PN-14/22
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania, konfiguracji, dostarczenia, udostępnienia Elektronicznej Karty Obserwacji Klinicznej (eCRF, ang. Electronic Case Report Form) wraz z modułem IWRS (ang. Interactive Web Response System), zapewnienie obsługi eCRF w trakcie trwania umowy oraz przeprowadzenie szkoleń dla zespołów badawczych z zakresu obsługi eCRF na potrzeby Badania Klinicznego „Wpływ dożylnego leczenia karboksymaltozą żelazową na śmiertelność i chorobowość z przyczyn sercowo-naczyniowych, oraz na jakość życia pacjentów z zawałem serca i towarzyszącym niedoborem żelaza” (akronim: INFERRCT) dla Instytutu Chorób Serca Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zamówienie realizowane w ramach projektu finansowanego przez Agencję Badań Medycznych pn. „Wpływ dożylnego leczenia karboksymaltozą żelazową na śmiertelność i chorobowość z przyczyn sercowo-naczyniowych, oraz na jakość życia pacjentów z zawałem serca i towarzyszącym niedoborem żelaza”, nr umowy 2019/ABM/01/00081. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Kosztorysie szczegółowym (załącznik nr 2 do SWZ) i Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 oraz 3a do SWZ). Zamawiający wymaga, by usługi spełniały wymogi zawarte w Kosztorysie szczegółowym i Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Opis badania „Wpływ dożylnego leczenia karboksymaltozą żelazową na śmiertelność i chorobowość z przyczyn sercowo-naczyniowych, oraz na jakość życia pacjentów z zawałem serca i towarzyszącym niedoborem żelaza” został przedstawiony w Skróconym opisie projektu INFERRCT (załącznik nr 4 do SWZ). 4. Zamówienie realizowane w ramach projektu finansowanego przez Agencję Badań Medycznych pn. „Wpływ dożylnego leczenia karboksymaltozą żelazową na śmiertelność i chorobowość z przyczyn sercowo-naczyniowych, oraz na jakość życia pacjentów z zawałem serca i towarzyszącym niedoborem żelaza”, nr umowy 2019/ABM/01/00081.