See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników i funkcjonariuszy Policji województwa kujawsko-pomorskiego obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2023 poz. 1465 ze zm.), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Vorherige Bekanntmachung: 173030-2025
Interne Kennung: WZPiFP-36-25
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Usługi medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji- KMP w Grudziądzu oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy z miejscem pełnienia służby i pracy w Grudziądzu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników i funkcjonariuszy Policji KKMP w Grudziądzu oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy z miejscem pełnienia służby i pracy w Grudziądzu obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2023 poz. 1465 ze zm.), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2)
Interne Kennung: WZPiFP-36-25 zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Usługi medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz policjantów i pracowników Policji- KMP we Włocławku oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy i Centralnego Biura Śledczego Policji z miejscem pełnienia służby i pracy we Włocławku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników i funkcjonariuszy Policji KMP we Włocławku oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy i Centralnego Biura Śledczego Policji z miejscem pełnienia służby i pracy we Włocławku obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2023 poz. 1465 ze zm.), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2)
Interne Kennung: WZPiFP-36-25 zadanie nr 2