2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż prasy belującej do prasowania odpadów i surowców wtórnych
Beschreibung: Wykonawca dostarczy do siedziby Zamawiającego przy ul. Mazurskiej 42 w Elblągu i zamontuje prasę belującą (kanałową) zgodnie z wymaganiami poniżej. 1. Wykonawca dostarczy i zmontuje prasę w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Wymaganym wyposażeniem prasy będzie przenośnik opisany w pkt 2 2. Wykonawca zaprojektuje i dostarczy nowy przenośnik. Dostarczony przenośnik zasili nową, dostarczoną prasę w towar do prasowania. Przenośnik musi składać się z jednej taśmy wznoszącej i leja zasypowego na poziomie gruntu oraz zrzutu do leja prasy. Przenośnik musi być włączony w system zasilania i zabezpieczeń oraz sterowania prasy ( w tym jego stan ma być widoczny na panelu operatorskim). Zamawiający zamierza dostarczoną prasę włączyć do linii technologicznej nowo budowanej sortowni a zatem przenośnik musi dać się łatwo odpiąć od prasy. 3. Prasa musi być pozioma (praca tłoka w poziomie), przeznaczona do belowania odpadów surowcowych wysortowanych z odpadów zmieszanych i zbieranych selektywnie. Zamawiający nie dopuszcza dostawy prasy belującej w wersji prototypowej. 4. Prasa musi być fabrycznie nowa, wyprodukowana nie wcześniej niż w 2026 r., nieużywana, kompletna, nieuszkodzona. W poniższej tabeli opisano istotne parametry, które dostarczona prasa musi posiadać.
Interne Kennung: DN-ZP-PN-04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996200 Schlammpressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 42417200 Fördereinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DN-ZP-PN-03/2026
Menge: 1 Stück