294669-2026 - Ergebnis
Tschechien – Brennstoffe auf Holzbasis – Dynamický nákupní systém - Dodávky dřevní štěpky a dřeva pro LMB 2022 - 2032
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém - Dodávky dřevní štěpky a dřeva pro LMB 2022 - 2032
BeschreibungPředmětem DNS, resp. následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS budou dodávky dřevní štěpky či dřeva provýrobu dřevní štěpky nebo ostatního dřeva. Zadavatel rozdělil DNS podle § 138 odst. 1 do dvou kategorií: Kategorie 1 - Dřevní štěpka; Kategorie 2 - Dřevěné zbytky;
Vorherige Bekanntmachung279163-2022
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensUžší řízení podle § 58 a násl. a § 139 a § 139a zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03417000 Holzschnitzel, 03416000 Holzabfall
5. Los
LosLOT-0002
TitelKategorie 2 - Dřevěné zbytky
BeschreibungPředmětem této kategorie DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS v této kategorii (Kategorie 2 - Dřevěné zbytky) je pořízení běžného, obecně dostupného zboží - dřevěných zbytků či dřevěného odpadu, a to podle specifikace zadavatele do míst plnění obhospodařovaných zadavatelem. Hlavním místem plnění bude středisko zadavatele Dřevo-Rájec. Zadavatel si v zadávacích podmínkách jednotlivé veřejné zakázky zadávané v zavedeném DNS může vymínit odběr přímo u odběratele nebo jiné podmínky týkající se místa plnění. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS bude blíže specifikován v zadávacích podmínkách, upravených obchodních a platebních podmínkách či ve specifikaci předmětu plnění jednotlivé dílčí veřejné zakázky zadávané v příslušné kategorii DNS. Zadavatel stanoví obecné bližší podrobnosti pro veřejné zakázky zadávané v této kategorii v Obecné specifikaci plnění (příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení na zavedení DNS) a dále také v obecném návrhu smlouvy na jednotlivou veřejnou zakázku zadávanou v DNS (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení). Technická specifikace plnění může být zadavatelem modifikována (ve vztahu k technickým parametrům dřevěných zbytků či dřevěného odpadu) v rámci zadávacích podmínek jednotlivé veřejné zakázky zadávané v rámci této kategorie DNS. Zadavatel upozorňuje, že může upravit podmínky technické specifikace či návrh smlouvy v jednotlivé veřejné zakázce zadávané v rámci této kategorie DNS odlišně pro účely jednotlivé veřejné zakázky zadávané v této kategorii DNS.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 03417000 Holzschnitzel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03416000 Holzabfall