2. Verfahren
Verfahren
Titel: Installatietechnisch ontwerp Area 19 Campus TU/e
Beschreibung: Area 19 is een groot en belangrijk uitbreidingsproject waarmee het oude idee van de compacte campus rondom de Groene Loper wordt verlaten en de Zaale een centrale as wordt voor de universiteit. De eerder hiervoor ontwikkelde ideeën, zoals vastgelegd in Masterplan en Landschapsvisie, kunnen niet onverkort doorgevoerd worden omdat het daarvoor benodigde gebied nu niet vrij gemaakt wordt van alle gebouwen die er staan. Het globaal programma van eisen van het gebouw omvat: - Laboratoria: 5.000 m2 NO; - Onderwijs: 1 lecture hall 600 personen en 2 lecture halls voor 150 personen (ca. 1.500 m2 NO); - Kantoren: 3.000 m2 NO; - Algemene ruimtes: 1.500 m2 NO. Het gebouw zal huisvesting bieden aan labs van de faculteiten Electrical Engineering, Applied Physics and Mechanical Engineering. De focus van deze labs zal met name liggen op onderzoek gerelateerd aan semiconducters. Dat zal plaatsvinden in fysische laboratoria, deels in labs met strenge temperatuureisen en deels met bijvoorbeeld zware en trillingsgevoelige laser- en vacuümapparatuur. Daarnaast zal de groei van specifieke labs van Electical Engineering in dit gebouw landen. Deze labs - waar onderzoek gedaan wordt naar de energieinfrastructuur – vereisen infrastuctuur met hoge en bijzondere stromen, hier mogen andere labs in het gebouw vervolgens geen last van hebben. De Opdrachtgever is op zoek naar een installatietechnisch adviseur die de universiteit kan ondersteunen in het maken van het ontwerp voor het nieuw te realiseren gebouw. De Opdrachtgever heeft een globaal programma van eisen opgesteld. De Opdracht vangt aan met het definitief maken van het technisch programma van eisen van het laboratoriumdeel. Vervolgens zal gestart worden met het schetsontwerp.
Interne Kennung: PCM2025/1983397
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000