2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dodávka a montáž vodoměrů SV a TV a indikátorů rozdělovačů topných nákladů (IRTN) včetně jejich odečtů v obytných domech města Příbor“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění kompletní dodávky, montáže, provozu a správy systému měření spotřeby studené vody (SV), teplé vody (TV) a indikátorů rozdělovačů topných nákladů (IRTN), včetně systému dálkového odečtu prostřednictvím sběrnic, pravidelných odečtů, ročního rozúčtování nákladů a provozu webového portálu pro objednatele a konečné uživatele. Plnění zahrnuje demontáž a ekologickou likvidaci stávajících zařízení, instalaci nových měřidel a jejich dlouhodobý provoz. Rozsah a specifikace plnění: Demontáž a likvidace stávajících zařízení Dodavatel zajistí: • demontáž původních vodoměrů SV, • demontáž původních vodoměrů TV, • demontáž původních IRTN, • ekologickou likvidaci všech demontovaných zařízení v souladu s platnou legislativou, • vystavení dokladu o ekologické likvidaci. Dodávka a montáž systému dálkového odečtu (sběrnice) Dodavatel zajistí: • dodávku komunikačních sběrnic pro dálkový odečet, • jejich instalaci v objektech objednatele, • kompletní nastavení, oživení a zprovoznění systému, • naprogramování a přiřazení jednotlivých měřidel a IRTN, • zajištění plné funkčnosti systému dálkového přenosu dat bez nutnosti vstupu do bytových jednotek při běžných odečtech. Dodávka a montáž vodoměrů SV a TV Dodavatel zajistí: Vodoměry na studenou vodu (SV) • dodávku a montáž bytových vodoměrů SV, • instalaci zpětné klapky, • instalaci radiového modulu pro dálkový odečet, • metrologické ověření dle platné legislativy, • naprogramování do systému dálkového odečtu. Vodoměry na teplou vodu (TV) • dodávku a montáž bytových vodoměrů TV, • instalaci zpětné klapky, • instalaci radiového modulu pro dálkový odečet, • metrologické ověření dle platné legislativy, • naprogramování do systému dálkového odečtu. Periodická výměna • zajištění výměny vodoměrů SV a TV po uplynutí 5 let (metrologická lhůta), • demontáž, ekologická likvidace a montáž nových vodoměrů, • opětovné naprogramování do systému. Dodávka a montáž IRTN Dodavatel zajistí: • dodávku a montáž nových indikátorů rozdělovačů topných nákladů (IRTN), • jejich naprogramování a přiřazení k jednotlivým otopným tělesům, • integraci do systému dálkového odečtu prostřednictvím sběrnic, • uvedení do provozu a funkční ověření. Odečty a zpracování dat Měsíční dálkové odečty Dodavatel bude zajišťovat: • měsíční dálkový odečet vodoměrů SV, • měsíční dálkový odečet vodoměrů TV, • měsíční dálkový odečet IRTN, • zpracování, archivaci a zabezpečení naměřených dat. Odečty musí být realizovány bez nutnosti fyzického vstupu do bytových jednotek. Informování příjemců služeb Dodavatel zajistí: • pravidelné měsíční informování uživatelů o jejich spotřebě tepla a vody, • dálkový přístup k údajům o spotřebě prostřednictvím systému se sběrnicemi, • zpřístupnění dat objednateli v přehledné a exportovatelné podobě. Roční rozúčtování nákladů na vytápění Dodavatel zajistí: • roční rozúčtování nákladů na vytápění na základě údajů z IRTN, • zpracování rozúčtování v souladu s platnou legislativou, • předání rozúčtovacích podkladů objednateli v elektronické podobě (případně i tištěné dle požadavku). Webový portál Dodavatel zajistí: • zřízení a provoz webového portálu po celou dobu trvání smlouvy, • individuální přístup jednotlivých uživatelů k jejich údajům o spotřebě, • přístup objednatele k souhrnným a analytickým datům, • zabezpečení systému v souladu s požadavky na ochranu osobních údajů (GDPR), • technickou podporu a správu systému. Provoz portálu je poskytován jako měsíční služba. Správa databáze uživatelů Dodavatel zajistí: • měsíční aktualizaci databáze uživatelů, • evidenci změn uživatelů (nový uživatel, ukončení užívání, přepis), • zajištění návaznosti dat při změně uživatele jednotky, • správnost přiřazení měřidel k jednotlivým uživatelům. Více v podrobnostech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P26V00002766
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení na služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65500000 Zählerablesung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler, 79560000 Registraturdienste, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung, 38421000 Durchflussmessgeräte, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 45330000 Installateurarbeiten, 79211100 Buchführung, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste, 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung, 79560000 Registraturdienste, 38421100 Wasserzähler, 38421000 Durchflussmessgeräte, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 45330000 Installateurarbeiten, 79211100 Buchführung, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste, 72320000 Datenbankdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Inflační doložka Dodavatel je oprávněn každoročně, počínaje rokem 2028 upravit jednotkové ceny uvedené v uzavřené smlouvě o kladnou míru inflace, která bude stanovena ČSÚ za předcházející rok, a to od následujícího měsíce po jejím vyhlášení ve věstníku ČSU. Úprava ceny bude provedena na základě oznámení zhotovitele doručeného objednateli a nabývá účinnosti nejdříve od 1. dne měsíce následujícího po doručení oznámení. Více v podrobnostech vzoru smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.