See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 364 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Sedlčany, l.ú. Jankov - chemie MLP 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 364 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Sedlčany, l.ú. Jankov - chemie MLP 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1850
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 72 v kategorii 11 - LZ Kladská (úklid klestu mechanizovaně s vyvezením na OM na Polesí Kostelní Bříza)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 72 v kategorii 11 - LZ Kladská (úklid klestu mechanizovaně s vyvezením na OM na Polesí Kostelní Bříza)
Interne Kennung: 099/2021/014/1844
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 362 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Bohdaneč 2026 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 362 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Bohdaneč 2026 č.2
Interne Kennung: 099/2021/014/1843
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 361 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - buřeň 2026 č.3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 361 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - buřeň 2026 č.3
Interne Kennung: 099/2021/014/1840
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 360 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - buřeň 2026 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 360 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - buřeň 2026 č.2
Interne Kennung: 099/2021/014/1839
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 363 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Podmoky a Rápošov 2026 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 363 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Podmoky a Rápošov 2026 č.2
Interne Kennung: 099/2021/014/1848
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 359 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - buřeň 2026 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 359 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - buřeň 2026 č.1
Interne Kennung: 099/2021/014/1838
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 365 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Šiberna chemie MLP 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 365 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Šiberna chemie MLP 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1851
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 358 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - práce v lesních školkách 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 358 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek - práce v lesních školkách 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1837
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 366 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice chemie MLP 2026 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 366 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice chemie MLP 2026 č.2
Interne Kennung: 099/2021/014/1852