2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 5 000 000,00zł dla Gminy Karlino
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje usługę udzielenia kredytu długoterminowego do kwoty 5 000 000,00zł przeznaczonego na finansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych pożyczek i kredytów.
Vorherige Bekanntmachung: 131684-2025
Interne Kennung: GP.271.1.2025.LS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 5 000 000,00 zł dla Gminy Karlino
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje usługę udzielenia kredytu długoterminowego do kwoty 5 000 000,00 zł przeznaczonego na finansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych pożyczek i kredytów.
Menge: 1 Stück