See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa promocji lubelskich MŚP podczas wydarzenia realizowanego w ramach Domu Polskiego Olimpijskiej Reprezentacji Polski Mediolan-Cortina 2026, podczas XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich we Włoszech
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa polegająca na promocji do 40 lubelskich MŚP podczas wydarzenia realizowanego w ramach Mobilnego Narodowego Domu Olimpijskiego/ Mobilnego Olimpijskiego Domu Polskiego (MDP) – tj. Domu Polskiego Olimpijskiej Reprezentacji Polski Mediolan-Cortina 2026, podczas XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich we Włoszech
Vorherige Bekanntmachung: 845229-2025
Interne Kennung: OP-IV.272.130.2025.MSY
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001