2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w budynku (wraz z terenem przyległym) zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania czystości w budynku biurowym wraz z terenem przyległym, zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.
Interne Kennung: MZN 01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający informuje, iż w niniejszym postępowaniu zastosowana zostanie tzw. „procedura odwrócona”, o której mowa w treści art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2) Zamawiający informuje, iż Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 w formie JEDZ, gdyż Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego dokumentu wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w budynku (wraz z terenem przyległym) zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania czystości w budynku (wraz z terenem przyległym) zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.