2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda - Sazenice lesních dřevin pro LMB 2022-2026
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s obnovením soutěže mezi zadavatelem a nejméně dvěma dodavateli (nebude-li rámcová dohoda v souladu s pravidly pro hodnocení nabídek na uzavření rámcové dohody uzavřena s více dodavateli), na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky reprodukčního materiálu lesních dřevin (sazenic) zadavateli Zadavatel uzavře rámcovou dohodu se všemi dodavateli, kteří splní podmínky zadávací dokumentace Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou dodávky reprodukčního materiálu lesních dřevin, určené k zalesňování pozemků plnících funkci lesa nebo k plnění těchto funkční určených, a které jsou ve správě zadavatele, a to dle aktuálních potřeb a poptávky zadavatele. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení).
Vorherige Bekanntmachung: 10781-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen, 03451100 Setzlinge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Rámcová dohoda - Sazenice lesních dřevin pro LMB 2022-2026