2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektrisch deelvervoer
Beschreibung: De dienstverlening houdt het volgende in: Het verzorgen van het elektrisch deelvervoer voor de zakelijke dienstreizen van de medewerkers van de provincie Noord-Brabant. onbekend
Interne Kennung: C2314152
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht krijgt de vorm van een open house raamovereenkomst, op basis waarvan nadere opdrachten worden verstrekt. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd tot 31-08-2028. De Provincie heeft de mogelijkheid om de raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden tweemaal voor de duur van twee jaar te verlengen. Aanmeldingen kunnen elk jaar in de maand juni worden ingediend via de berichtenmodule van TenderNed, gedurende de openstelling van de raamovereenkomst. De nieuwe overeenkomsten n.a.v. de ontvangen geldige aanmeldingen gaan elk jaar in op 1 september van dat betreffende jaar.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De dienstverlening houdt het volgende in: Het verzorgen van het elektrisch deelvervoer voor de zakelijke dienstreizen van de medewerkers van de provincie Noord-Brabant.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging