See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa systemu wirtualizacji serwerów oraz systemu kopii zapasowych na potrzeby wdrażanych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie systemu wirtualizacji serwerów oraz systemu kopii zapasowych na potrzeby wdrażanych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa wraz z niezbędnymi licencjami. 2. Zamówienie jest współfinansowane w ramach projektu pn. Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowanego ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Cyberbezpieczeństwo - Cyberbezpieczny Rząd. 3. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 1 do SWZ. 4. Sposób realizacji zamówienia wynika z treści SWZ oraz projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ. 5. Wszystkie dostarczone sprzęty muszą być fabrycznie nowe, pochodzić z legalnego źródła, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. 6. Jeżeli w jakichkolwiek dokumentach, przy pomocy których dokonano opisu przedmiotu zamówienia, wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczana przez konkretnego wykonawcę, powinno to być interpretowane jako przywołanie określonych standardów, a nie jako wymóg zastosowania konkretnych rozwiązań – Zamawiający w każdym takim przypadku dopuszcza rozwiązania równoważne. 7. W każdym przypadku, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 8. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej ani sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Wykonawca może przeprowadzić wizję lokalną wedle własnego uznania. Wykonawcy zainteresowani wzięciem udziału w wizji lokalnej powinni skontaktować się z Panem Pawłem Ciszewskim tel. 572 663 209, e-mail: pawel.ciszewski@lodz.uw.gov.pl lub Panem Piotrem Kałużnym, tel. 539 142 098, e-mail: piotr.kaluzny@lodz.uw.gov.pl Po odbyciu wizji lokalnej sporządzony zostanie protokół, którego wzór stanowi Załącznik nr 10 do SWZ. 9. Podwykonawstwo: 1) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). 2) Zamawiający wymaga, w myśl art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców. 10. Gwarancja i rękojmia: 1) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia na okres co najmniej 36 miesięcy od momentu podpisania protokołu odbioru końcowego; 2) Szczegółowe warunki świadczenia gwarancji zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanych postanowienia umowy stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ; 3) Rękojmia jest świadczona na zasadach określonych w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks Cywilny (Dz. U. z 2025 r. poz. 1071 ze zm.).
Interne Kennung: AL-V.272.36.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001