294861-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwareprogrammierung und -beratung – RD na realizaci penetračních testů v oblasti kybernetické bezpečnosti
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRD na realizaci penetračních testů v oblasti kybernetické bezpečnosti
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je: a) nezávislé provádění penetračního testování v rámci IS vycházející: i. pro prvky kritické informační infrastruktury (dále jen „KII“), z §16 a §25 vyhlášky, č. 82/2018, o bezpečnostních opatřeních, kybernetických bezpečnostních incidentech, reaktivních opatřeních, náležitostech podání v oblasti kybernetické bezpečnosti a likvidaci dat (vyhláška o kybernetické bezpečnosti), ii. nebo z obecně doporučované praxe pro IS mimo perimetr KII; b) expertní podpora Objednatele jakožto provozovatele KII při rozvoji a provozu prvků KII.
Vorherige Bekanntmachung377141-2023
Interne Kennung120230039
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 72254100 Systemprüfung