294879-2025 - Ergebnis
Polen – Stahl – Dostawa blach ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 273-4
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa blach ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 273-4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa blach ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 273-4. Szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)
Vorherige Bekanntmachung3771-2025
Interne Kennung702401665
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14622000 Stahl
5. Los
LosLOT-0001
Titelumowa nr 702500919
BeschreibungUmowa z wykonawcą PMT Polska Sp. z o.o. w zakresie zadań nr 4 i 5
Interne KennungCzęść (zadanie) nr 4 i 5
LosLOT-0002
TitelCzęść (zadanie) nr 1, 2, 3, 6 - Dostawa blach ze stali specjalnych
BeschreibungDostawa blach ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 273-4
Interne KennungCzęść (zadanie) nr 1, 2, 3, 6