2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop kleine veegwagen 2m³
Beschreibung: Het lokaal bestuur wil een kleine veegwagen van 2 m³ aankopen die geschikt is voor het verwijderen van zwerfvuil op wegen, pleinen, fietspaden en parkings. De veegwagen moet geleverd worden met alle nodige documenten, typegoedkeuring (COC), technische controle en een opleiding van 4 uur per groep voor chauffeurs en techniekers, inbegrepen in de prijs. Na het indienen van de offertes moet elke inschrijver een demo voorzien met het aangeboden voertuig en aantonen dat de motor, koppeling, vering, stuurinrichting, chassis en andere onderdelen optimaal afgestemd zijn op de veeg- en zuigeenheid, ondersteund door een opbouwtekening en technisch akkoord van de fabrikant. De veegwagen moet ongeveer 1300 mm breed zijn, een wielbasis van ca. 1900 mm hebben voor maximale wendbaarheid en uitgerust zijn met een milieuvriendelijke en geluidsarme motor die minstens voldoet aan de Euro 6- en EEV-normen en gemakkelijk toegankelijk is voor onderhoud.
Interne Kennung: PPP02P-2446/6090/2026-542
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-542_1