See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reconversie ICC Gent tot vernieuwd state-of-the-art congresgebouw
Beschreibung: nv Citadel Finance, dochteronderneming van sogent, gaat op zoek naar een uitvoerder voor de reconversie van het huidige congresgedeelte van het ICC gebouw, een iconisch-brutalistisch congrescentrum in het Citadelpark, tot een vernieuwd en state-of-the-art congrescentrum.
Interne Kennung: CF-ICC 2025/01 (Deel 2)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CF-ICC 2025/01 (Deel 2) - 1
Interne Kennung: 1